ul. Słowińska 1L, 84-360 Łeba

TEL. 0 601 442 919                                                        TEL. 0 501 868 048

Lokalizacja 

Pensjonat położony jest na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego w Łebie. Przytulne mieszkania, spokojna okolica i pobliże morza, a także własny bezpieczny parking, gwarantują wczasowiczom pełny komfort psychiczny.

Łeba jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Posiada wspaniały mikroklimat. Szerokie plaże, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego gdzie można obejrzeć zabytki kultury materialnej Słowińców. Łeba jest także idealnym miejscem do uprawiania sportów, szczególnie windsurfingu i jazdy konnej. Piękne okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów. Sprawnie działająca informacja turystyczna, dobrze rozwinięta sieć gastronomiczna i wiele atrakcji usatysfakcjonuje każdego. Łeba i jej okolice maja wiele ciekawych miejsc, m.in. fragmenty Starej Łeby - zniszczonej przed laty przez żywioł natury, stację meteorologiczną badającą stratosferę, port rybacki, stadninę koni, romantyczną latarnię morską w Stilo.

Zakwaterowanie

  • Wygodne łóżka i komplety wypoczynkowe, meble "na miarę", indywidualne łazienki, semi-klimatyzacja i TV- kolor, to standard naszych pokoi. 

  • Nowoczesne, w pełni wyposażone kuchnie z obszernymi jadalniami, umożliwiają samodzielne przygotowanie posiłków wg własnego gustu i uznania. 

  • Zachowaniu intymności sprzyjają odrębne dla każdych trzech pokoi wejścia do budynku. 

  • Na szczególnie wymagających gości, czeka komfortowy apartament z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką i osobnym wejściem do pensjonatu. 

  • Wypoczywającym na świeżym powietrzu PROXIMA proponuje stoliki z parasolami, murowany grill i ocieniony pawilon z oryginalnymi drewnianymi meblami ogrodowymi. 

Ceny pobytu: od 70 zł za pokój na dobę

Zniżki dla stałych klientów !

 

 tel. 0 601 442 919

tel. 0 501 868 048

 

 

 

OFERTA DODATKOWA:

 DWUPOKOJOWE DOMKI Z DREWNIANYCH BALI Z WŁASNĄ KUCHNIĄ, ŁAZIENKĄ I TV

 

 
 

Mapa

Apartament

Studio

Pokój De Luxe

Pokój Standard

Domek Niebieski

Domek Biały

 
 
ProximaŁeba Nocleginoclegi
Pensjonat Proxima
Łeba na eholiday

odwiedziło Nas Liczniki odwiedzin osób